Opowieść

#1608
Temat utworzony · 2 Posty · 69 Wyświetlenia
  • Wyobraź sobie, że chcesz napisać opowieść fantastyczną. Wymyśl i opisz jej głównego bohatera, który będzie miał niezwykłe cechy.

  • Armanos – dziecko wiatru i ludzkiej kobiety. Mężczyzna młody, wysoki i ciemnooki. Długie, kasztanowe włosy lekko opadają na jego muskularne ciało. Niezwykle silny i zręczny. Obdarzony inteligencją i specyficznym poczuciem humoru, który nie każdemu się podoba. Trzeba się do niego przekonać. Ci, co go znają właśnie za ów humor go cenią, bo potrafi z każdej sytuacji wyłuskać coś dobrego – to wieczny optymista.

    W chwilach wzburzenia zamienia się w powiew wichru, tajfun, trąbę powietrzną i pod tą postacią walczy z przeciwnościami. Nie ma wtedy sobie równych – szybki, silny, nieokiełznany. Biada tym, z którymi się mierzy. Giną zanim dostrzegą z czyjej ręki.

    Wędruje Armanos po świecie w poszukiwaniu swojego miejsca. Człowiek i nie człowiek. Wiecznie poza grupą, samotny, bo pomimo usposobienia, trudno mu odnaleźć swoje miejsce na świecie. Może właśnie dziś je odnajdzie.

Ostatnio dodane zadania: